
Тонометр автоматичний MED-53 B.Well ( Тонометр із збільшеною манжетою 22-42 см)
1 679 ₴
- Немає в наявності
- Код: MED-53
Автоматичний тонометр B.Well MED-53 — це прилад для сучасних людей, яким важлива точність і комфорт у використанні.
Інноваційна технологія Intellect Active дасть змогу провести вимірювання точно, швидко та дбайливо. Тонометр-автомат MED-53 проводить вимірювання на етапі нагнітання повітря в манжету, підлаштовується під кожного користувача, визначаючи індивідуальний рівень накачування манжети. Тонометр працює від звичайного адаптера micro USB або від 4 стандартних батарейок ААА. Ви можете використовувати Ваш сертифікований адаптер від телефона або планшета для роботи MED-53. Завдяки підсвітці дисплея можна зручно провести вимірювання за будь-якого освітлення. Індикатор аритмії допоможе виявити порушення серцевого ритму на ранній стадії. Шкала — підказка рівня тиску дає змогу відразу оцінити отримані результати.
Особлива функція MED-53 — контроль правильної фіксації манжети. Точний результат залежить не тільки від надійного тонометра, але й від коректного розташування манжети та техніки вимірювання. Тонометр B.Well підкаже, що манжета зафіксована правильно, або сповістить про помилку.
Манжета B.Well має анатомічну конусну форму для щільного прилягання та точного вимірювання. Манжету легко надіти самостійно. Універсальний розмір манжети M-L для охоплення руки 22-42 см підходить для людей різної комплекції.
MED-53 не тільки точний, але й стильний тонометр для контролю тиску. Прилад має сучасний продуманий дизайн, великий дисплей за компактних розмірів корпусу. У комплекті приладу є практична сумочка: MED-53 зручно зберігати або взяти із собою в поїздку.
Особливості:
- Живлення від Micro USB або батарейки (у комплекті)
- Підсвітка дисплея
- Контроль правильної фіксації манжети
- Кольорова шкала рівня тиску
- Індикатор аритмії
- Технологія Intellect Active
- Конусна манжета
- Універсальний розмір манжети M-L
- Пам'ять на 90 вимірювань
- Знімний чохол манжети
- Можливість використання мережевого адаптера
- Зручна сумка для зберігання в комплекті
- Індикатор розряду батареї
- Автоматичне вимкнення
Технічні характеристики:
| Діапазон вимірювання артеріального тиску | 0-300 мм.рт.ст |
| Точність вимірювання артеріального тиску | +/- 3 мм.рт.ст |
| Діапазон вимірювання пульсу | 40 - 199 ударів/хв |
| Точність вимірювання пульсу | +/- 5% від значення |
| Індикатор аритмії | Є |
| Зона вимірювання тиску | Плече |
| Пам'ять | 90 вимірювань |
| Розмір манжети | конусна, 22-42 см (підходить для будь-якого об'єму руки) |
| Технологія вимірювання | Intellect Active |
Гарантія — 5 років
Виробник — Швейцарія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. Well |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Максимальний діапазон вимірювання | 300 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 1 |
| Кількість комірок пам'яті | 90 |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
- Ціна: 1 679 ₴









