
Тонометр автоматичний із збільшеною манжетою та адаптером PRO-35M-L - B.Well
1 499 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: PRO-35M-L
Швейцарський виробник B.Well відомий своїми високоякісними, бездоганними приладами медичного призначення. Тонометр автоматичний на плече з адаптером і манжетою 22-42 см.
PRO-35 B.Well — надійний помічник для тих, хто стежить за своїм тиском, який точно виміряє АТ і видасть результат. Спеціальна шкала на дисплеї показує рівень тиску — оптимальний, підвищений або високий. Рівень виміряного АТ визначається за класифікацією Європейського суспільства гіпертонії (ESH). Завдяки анатомічній манжеті B.Well вимірювання проходить комфортно та швидко.
Технологія Intellect Classic сприяє індивідуальному й оптимальному рівню нагнітання манжети. Це дає змогу не тільки отримати максимально точний результат, але й уникнути зайвого стиснення руки. Конусна манжета анатомічної форми ідеально облягає руку, рівномірно розподіляє тиск повітря, забезпечує безболісне вимірювання. Спеціальне металеве кільце та широка застібка дають змогу легко надягати манжету навіть однією рукою. Знімний чохол дає змогу легко прати та очищати вироби.
Технічні характеристики:
| Тип тонометра | автоматичний |
| Метод вимірювання | осцилометричний метод |
| Зона вимірювання | плече |
| Дисплей | рідкокристалічний |
| Діапазон вимірювання тиску | систолічне 60-280 мм.рт.ст; діастолічне 20-199 мм.рт.ст. |
| Похибка | +/- 3 мм.рт.ст |
| Діапазон вимірювання пульсу | +/- 5% від значення |
| Живлення | Батарейки + мережевий адаптер (входить до комплекту) |
| Звуковий сигнал | Є |
| Індикатор аритмії | Є |
Комплектація
- Тонометр автоматичний B.Well PRO-35M-L
- Універсальний манжет 22-42 см (для худої, середньої та повної руки)
- Батарейки — 4 шт.
- Мережевий адаптер
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Сумка-чохол зберігання
Гарантія — 5 років.
Виробник — Швейцарія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. Well |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 60 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 200 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Мережевий адаптер | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 1 |
| Кількість комірок пам'яті | 30 |
| Функція автовідключення | Так |
- Ціна: 1 199 ₴









