Автоматичний тонометр PRO-33 — простий і точний тонометр для контролю тиску, який має бути вдома в кожного.
Для комфортного вимірювання й точного результату електронний тонометр PRO-33 має технологію Intellect Classic. Починаючи вимірювання, тонометр визначає оптимальний рівень нагнітання манжети для кожної конкретної людини. Правильний рівень тиску в манжеті дає змогу отримати точний результат, уникнути зайвого стискання руки. Забезпечує точний результат, як у разі нормального, так і підвищеного або зниженого тиску.
Індикатор аритмії сповістить про порушення серцевого ритму під час вимірювання.
Тонометр PRO-33 Допомагає виявити порушення серцевого ритму на ранні стадії. Якщо під час вимірювання артеріального тиску тонометр виявляє нестабільність пульсу та розпізнає аритмію, він зображує на дисплеї спеціальний символ.
Технологія B.Well виявляє найперші ознаки аритмії, даючи змогу вчасно звернутися до фахівця й запобігти захворюванням серця, що зароджуються. Якщо під час вимірювання артеріального тиску тонометр виявляє нестабільність пульсу та розпізнає аритмію, він зображує на дисплеї спеціальний символ.
Конусна манжета гарантує щільне прилягання до руки, комфортне і точне вимірювання. Анатомічна конусна манжета B.Well ідеально облягає руку, рівномірно розподіляє тиск повітря, забезпечує безболісне вимірювання. Манжета зручна для самостійного вимірювання: конусна форма, спеціальне металеве кільце, широка застібка дадуть змогу легко надіти її навіть однією рукою.
Очистити манжету можна легко і просто завдяки знімному чохлу, який допускає прання.
Технічні характеристики:
| Діапазон вимірювання артеріального тиску | 20-280 мм.рт.ст |
| Тип тонометра | автоматичний |
| Точність вимірювання артеріального тиску | +/- 3 мм.рт.ст |
| Діапазон вимірювання пульса | 40 - 199 ударів/хв |
| Точність вимірювання пульса | 5% від показаннь |
| Індикатор аритмії | є |
| Область виміру тиску | плече |
| Автоматичне відключення | Є |
| Розмір манжети | 22 - 32 см (для худої та средньої руки) |
| Гарантія | 5 років |
Комплектація:
1. Тонометр
2. Манжет 22-32 см
3. Гарантійний талон
4.Інструкція
5.Чохол для зберігання
6. Батарейки (4 штуки)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. Well |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 20 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Функція автовідключення | Так |
- Ціна: 1 189 ₴










