-8%

Тростина на 4 ніжках з регулюванням по висоті (Nova, B5730-A)
1 501 ₴
1 380,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: B5730-A
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чотирьохпорна тростина з регулюванням по висоті (Nova, B5730-A)
Данна тростина з 4-ма опорами призначена для додаткової опори при ходьбі для літніх людей, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату та в період реабілітації після операцій, хвороб та травм. У порівнянні зі звичайною тростиною, 4-х опорна тростина забезпечує більшу стійкість і дозволяють людині краще тримати рівновагу при ходьбі, що особливо важливо у початковий період реабілітації.
Функції:
- Трість допомагає і полегшують ходьбу людям похилого віку та людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату;
- Допомагає зберегти рівновагу та зменшують навантаження на нижні кінцівки;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
- Легкий, міцний алюмінієвий сплав; до 99 см, з кроком 2,5 см;
- 10 рівнів регулювання висоти;
- Максимальне навантаження -100 кг;
- Розміри опори - 26х13 см;
- Вага виробу — 0,8 кг;
- Змінні гумові нековзкі насадки;
- Ручка з м'якого зносостійкого полімеру;
- Ніжки симетричні по висоті ;
- Міцний зварювальний шов;
- Всі зварювальні роботи з випуску цієї моделі виконуються на автоматизованій лінії.
Гарантія на виріб – 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип тростини | Телескопічна палиця |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 72 см |
| Максимальна висота | 99 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Вага | 1000 г |
| Додаткові характеристики тростини з опорою | |
| Кількість опорних ніжок | Чотири |
| Розмір опори | Велика |
| Довжина опори | 26 см |
| Ширина опори | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380,92 ₴



