
Ходунки складні регульовані з 2-ма колесами B4080 №2 "Натискай і крокуй" NOVA (Тайвань)
3 454 ₴
- Немає в наявності
- Код: B4080 №2
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ходунки з 2-ма колесами B4080 №2, "Натискай і крокуй" NOVA (Тайвань)
- Натискай і крокуй - задня натискна втулка проти ковзання забезпечує безпечніше пересування.
- Мінімум зусиль - не потрібно відривати ходунки від землі безліч разів, що зменшує ризик падіння.
- Пара коліс - 5-дюймові колеса на передніх опорах, які краще адаптуються до різних покриттів і рельєфу.
- Зручність використання - ходунки складаються натисканням на одну кнопку. Комфортне регулювання висоти для різних користувачів.
Технічні характеристики:
- Висота: 82-92 см
- Вага: 3,2 кг
- Розмір коліс: 5 дюймів
- Диметр труби: 25,4 мм
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Матеріал рами: алюмінієвий сплав
- Матеріал ручок: термопластична гума
- Розмір у складеному вигляді: Ш67.5 x Д13.5 x В83 cm

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип рами ходунків | Некрокуючі (стаціонарні) |
| Тип ходунків | Ходунки з колесами |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Дворівневі поручні | Ні |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | губчастий матеріал |
| Регулювання ширини | Ні |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 82 см |
| Максимальна висота | 93 см |
| Діаметр передніх коліс | 12.7 см |
| Вага | 3.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 454 ₴






