-8%

Ходунки складні регульовані з 2-ма колесами B4081 Nova
2 712 ₴
2 495,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: B4081
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ходунки Nova з двома колесами B4081
Дана модель ходунків призначена для пересування по рівній поверхні людей з порушеннями опорно-рухового апарату та ослабленими руками. Ходунки оснащені колесами на передніх ніжках та спеціальними наконечниками з лижнею на задніх, що дозволяє пересуватися, докладаючи мінімум зусиль – не відриваючи ходунки від землі. Модель ідеально підходить для пересування по дому.
Функції:
- Ходунки допомагають та полегшують ходьбу людям з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Використовуються в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Легкий, міцний алюмінієвий сплав ;
- Складаються за допомогою однієї кнопки;
- Ручки покриті м'яким нековзним полімерним матеріалом;
- Діаметр передніх коліс — 12,7 см;
- Регульована висота - від 83,5 до 94 см;
- Ширина ходунка - 65,5 см;
- Глибина ходунка - 42 см;
- Відстань між поручнями - 42 см;
- Максимальне навантаження - 150 кг;
- Вага виробу - 3 кг.
Гарантія на виріб - 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип рами ходунків | Некрокуючі (стаціонарні) |
| Тип ходунків | Ходунки з колесами |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Дворівневі поручні | Ні |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | губчастий матеріал |
| Регулювання ширини | Ні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 83 см |
| Максимальна висота | 94 см |
| Ширина нижньої частини | 65 см |
| Глибина ходунків | 42 см |
| Діаметр передніх коліс | 12.7 см |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495,04 ₴





