-8%

Палиця телескопічка з м'якою анатомічною ручкою NOVA B2050AA синя
892 ₴
820,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: B2050AA
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Палиця служить додатковою опорою для літніх людей, людей із незначними порушеннями опорно-рухового апарату і під час реабілітації після травм і хвороб. Анатомічна ручка, виготовлена із термопластичної гуми, повторює контури руки людини, що покращує захоплення і запобігає зісковзування.
Функції:
- Палиця допомагає і полегшує ходьбу літнім людям і людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату;
- Допомагає зберегти рівновагу і зменшує навантаження на нижні кінцівки;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Легкий, міцний алюмінієвий сплав.
- Анатомічна ручка з TRP-матеріалу: м'якого матеріалу з нековзким ефектом і з вентиляційними отворами.
- Регульована висота - від 74 до 99 см.
- Діаметр трубки - 19,1 мм.
- Максимальне навантаження - 100 кг.
- Ремінець, 10 рівнів регулювання висоти.
- Змінні гумові нековзкі насадки.
- Колір: синя.
Рекомендації по догляду:
Рекомендована волога обробка мильним розчином без використання абразивних чистячих засобів.
Гарантія на виріб - 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип тростини | Телескопічна палиця |
| Тип рукоятки тростини | Анатомічна |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | каучук |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 74 см |
| Максимальна висота | 99 см |
| Діаметр тростини | 19 мм |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Вага | 300 г |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Протиожеледний накінечник | Ні |
| Пристрій проти ковзання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820,64 ₴




