-8%

Тростина регульована по висоті з малюнком NOVA E2010AD синій квадрат (E001)
696 ₴
640,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: E2010AD (E011)
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Палиця призначена для додаткової опори при ходьбі для літніх людей, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації після операцій, хвороб і травм. Палиця декорована витонченим малюнком і має ремінець, який дозволяє повісити її на зап'ясті для зручного транспортування.
Функції:
- Палиця допомагає і полегшує ходьбу літнім людям і людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату;
- Допомагає зберегти рівновагу і зменшує навантаження на нижні кінцівки;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Легкий, міцний алюмінієвий сплав;
- Діаметр трубки - 22,2 мм;
- Анатомічна нековзка ручка;
- Регульована висота - від 76 до 99 см з кроком 2,5 см;
- 10 рівнів регулювання висоти;
- Максимальне навантаження - 120 кг;
- Вага виробу - 0,3 кг;
- Ширина рукоятки -12,8 см;
- Змінні гумові нескользящие насадки.
- Колір - синій квадрат
Гарантія на виріб - 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип тростини | Телескопічна палиця |
| Тип рукоятки тростини | Анатомічна |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | дерево |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Максимальна висота | 99 см |
| Діаметр тростини | 22 мм |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Вага | 300 г |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Протиожеледний накінечник | Ні |
| Пристрій проти ковзання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640,32 ₴



