-8%

Тростина з м'якою ручкою та ремінцем B1060 Nova (палиця для ходьби регульована)
537 ₴
494,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: B1060
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тростина Nova з м'якою ручкою і ремінцем B1060
Тростина призначена для додаткової опори при ходьбі для літніх людей, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації після операцій, хвороб і травм. Ремінець на тростині дозволяє повісити її на зап'ясті для зручного транспортування.
Функції:
- Тростину допомагає і полегшують ходьбу літнім людям та людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату;
- Допомагає зберегти рівновагу і зменшує навантаження на нижні кінцівки;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Легкий, міцний алюмінієвий сплав;
- Діаметр трубки - 22,2 мм;
- Ручка з м'якого зносостійкого полімеру;
- Регульована висота - від 76 до 99 см з кроком 2,5 см;
- 10 рівнів регулювання висоти;
- Максимальне навантаження - 120 кг;
- Вага виробу - 0,3 кг;
- Змінні нековзні гумові насадки;
- Колір - бронза.
Гарантія на виріб – 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип тростини | Телескопічна палиця |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | губчастий матеріал |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Максимальна висота | 99 см |
| Діаметр тростини | 22 мм |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Вага | 300 г |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Протиожеледний накінечник | Ні |
| Пристрій проти ковзання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494,04 ₴



