-8%

Насадка на унітаз(туалетне сидіння) з регулюванням висоти C8300 Nova
2 270 ₴
2 088,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: C8300
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка на унітаз призначена для збільшення висоти унітазу, що полегшує справляння природних потреб для літніх людей і людей з порушеннями опорно-рухового апарату. Кріпиться зверху на обід стандартного унітазу (на 5 кронштейнів з нековзкими вініловими наконечниками) і підходить для унітазу будь-якої форми. Легко миється.
Функції:
- Полегшує справляння природних потреб людей похилого віку та людям з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Матеріал - міцний пластик білого кольору;
- Збільшення висоти унітазу - від 8 до 15 см;
- 5 рівнів регулювання висоти;
- Максимальне навантаження - 100 кг;
- Вага виробу - 2 кг.
Гарантія на виріб - 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип санітарного пристосування | Насадка на унітаз |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота насадки на унітаз | 15 см |
| Мінімальна висота | 8 см |
| Максимальна висота | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 088,40 ₴


