-8%

Тростина регульована легка алюмінієва B062, Nova
696 ₴
640,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: B062
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка алюмінієва тростина (Nova, B062)
Легка та міцна алюмінієва тростина з вигнутою рукояткою та регулюванням по висоті призначена для додаткової опори при ходьбі для людей похилого віку, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату та в період реабілітації після операцій, хвороб та травм.
Функції:
- Трість допомагає та полегшують ходьбу літнім людям та людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату;
- Допомагає зберегти рівновагу та зменшує навантаження на нижні кінцівки;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
- Регульована висота — 76 до 99 см.
- Максимальне навантаження — 120 кг.
- 10 рівнів регулювання висоти, крок 2,5 см.
- Діаметр трубки — 22,2 мм.
- Зручна ручка, що не ковзає.
- Змінні гумові нековзні насадки.
- Колір — чорний металік.
Гарантія на виріб – 1 рік .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип тростини | Телескопічна палиця |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | дерево |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Максимальна висота | 99 см |
| Діаметр тростини | 22 мм |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Протиожеледний накінечник | Ні |
| Пристрій проти ковзання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640,32 ₴



