-8%

Стілець-туалет для літніх, регульований за висотою A8700AA Nova (складний)
4 219 ₴
3 881,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: A8700AA
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначене для догляду за людьми з порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації. Має стійку сталеву конструкцію. Кришка, що знімається, сидіння і відро з окремою кришкою виготовлені з міцного пластику, що легко миється, а поручні покриті м'яким нековзким полімерним матеріалом. Ця модель складана, що полегшує її транспортування.
Функції:
- Крісло-туалет полегшує справляння природних потреб людей похилого віку та людям з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Габаритні розміри: ширина - 52 см, довжина - 50,5 см;
- Висота - від 65,5 до 75,5 см, 5 рівнів регулювання висоти;
- Вага - 8,3 кг;
- Вантажопідйомність - 150 кг;
- Регульована висота сидіння - від 41 до 51 см;
- Ширина сидіння - 46 см;
- Глибина сидіння - 40,5 см.
Гарантія на виріб - 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Антирозбризкувач | Ні |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 52 см |
| Мінімальна висота | 66 см |
| Максимальна висота | 76 см |
| Довжина | 50 см |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 41 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 51 см |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 41 см |
| Вага | 8.3 кг |
| Ширина між поручнями | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 881,48 ₴



