-8%

Милиця підлокітна з подвійним регулюванням та анатомічною ручкою B7801PA, NOVA (Тайвань)
928 ₴
853,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: B7801PA
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлокітні милиці призначені для перенесення частини навантаження з нижніх кінцівок на ліктьовий суглоб і кисть. Милиці підходять для літніх людей, людей з порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації після операцій, хвороб і травм. Перевагами цієї моделі є компактність і велика, порівняно з пахвовими милицями, мобільність у пересуванні. Мають подвійне регулювання за висотою. Анатомічна ручка повторює контури руки людини, що покращує захоплення і запобігає зісковзуванню руки.
Функції:
- Милиці допомагають і полегшують ходьбу людям з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Покращують координацію, дозволяють зберегти рівновагу і зменшують навантаження на нижні кінцівки;
- Використовуються в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Подвійне регулювання висоти - від підлоги до ручки і від ручки до опори під лікоть;
- Опора під лікоть встановлена на міцному рухомому шарнірі;
- Анатомічна рукоятка з нековзного матеріалу;
- Міцна фіксація гумового наконечника;
- Регульована висота залежно від зростання;
- Регульована висота - від 82 до 113 см;
- Висота від манжети до ручки - від 24 до 32 см;
- Висота від насадки до ручки - від 58 до 81 см;
- Максимальне навантаження - 150 кг на пару;
- Подвійна кнопка регулювання висоти, що робить механізм більш надійним;
- Колір синій;
- Вага - 1 кг.
Купується окремо для лівої і правої руки.
Гарантія на виріб - 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип милиць | Підлокітний (канадки) |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Так |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 82 см |
| Максимальна висота | 113 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Мінімальна висота від рукоятки до опори | 24 см |
| Максимальна висота від рукоятки до опори | 32 см |
| Діаметр стійки милиці | 19 мм |
| Вага | 1000 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853,76 ₴





