
Тростина алюмінієва складна з Т-подібною ручкою OSD-BL560202 (чорна)
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: BL560202
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Т-подібна алюмінієва тростина (чорна) OSD-BL560202
Т-подібна алюмінієва тростина «OSD=BL560202» чорного кольору. Підходить для людей з порушенням рівноваги і координації.
Особливості:
- Алюмінієва тростина чорного кольору.
- Підходить для людей з порушенням рівноваги й координації.
- Т-подібна ручка з ребристого пластику зручно лежить в долоні.
- Ручка оснащена ремінцем для зап'ястя.
- Підходить для правої і лівої руки.
- 10 позицій регулювання дозволяють підібрати оптимальну висоту для зросту користувача. Здійснюється за допомогою спеціальної фіксуючої кнопки.
- Гумовий наконечник запобігає ковзанню під час ходьби.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-BL560202
- Різновид: тростини одноопорні
- Класифікація: універсальна
- Конструкція: регульована
- Колір: чорний
- Матеріал: алюміній
- Матеріал руків'я: пластмаса
- Висота, (см): 76 – 99
- Діаметр трубки, (см): 1,9
- Вага, (кг): 0,5
- Максимальне навантаження, (кг): 90
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Максимальна висота | 99 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Діаметр тростини | 19 мм |
| Вага | 500 г |
| Основні атрибути | |
| Тип рукоятки тростини | Т-подібна (фріц) |
| Тип тростини | Складна тростина |
| Виробник | ОSD |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Регулювання висоти | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Протиожеледний накінечник | Ні |
| Пристрій проти ковзання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴




