
Милиці пахвові 112-132 см (пара) OSD-BL570200 (на зріст людини 160-180 см)
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: BL570200
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Милиці пахвові OSD-BL570200
Легкі міцні милиці з алюмінію з м'якими змінними подушечками на ручках і пахвових опорах.
Особливості:
- Виготовлені з міцного, легкого алюмінію.
- М'які знімні гумові подушечки на ручках і пахвових опорах
- Ручка милиці і власне милиця регулюються за висотою.
- Наконечник зі зносостійкої гуми з металевою шайбою забезпечує стійкість.
- Ціна вказана за пару.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-BL-570200
- Різновид: пахвові
- Класифікація: універсальна
- Конструкція: регульована
- Колір руків'я: сірий
- Матеріал: алюміній
- Матеріал руків'я: гумова подушечка
- Загальна висота, (см): від 112 до 132
- Діаметр трубки, (см): 2,2
- Максимальне навантаження, (кг): 120
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Регулювання висоти | Так |
| Тип милиць | Пахвовий |
| Виробник | ОSD |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регульована висота ручки | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Рухома манжета | Так |
| Розбірна конструкція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальне зростання | 160 см |
| Максимальна висота | 132 см |
| Максимальне зростання | 180 см |
| Мінімальна висота | 112 см |
| Діаметр стійки милиці | 22 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Рукоятка милиці | Гума |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Пахвова поперечина | Гума |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴



