
Милиця ліктьова регульована Herdegen Advance (синій) арт.200913
649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200913
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлокітна милиця Advance 200913
Світова новинка — підлокітна милиця Advance. Перша милиця-канадка, що складається з двох якісних компонентів: поліпропілену і еластомеру.
Особливості:
- Забезпечує руці справжній комфорт і зручність.
- Оригінальне забарвлення рукоятки: чорна із синім.
- Надійна і міцна милиця, витримує користувача до 140 кг.
- 11 рівнів регулювання дозволяють підібрати оптимальну висоту від підлоги до рукоятки.
- Стійкий наконечник з якісної гуми, не скрипить.
- Ціна вказана за 1 шт.
Технічні характеристики:
- Модель: 200913
- Різновид: підлокітні
- Класифікація: універсальна
- Конструкція: регульована
- Колір руків'я: чорний; блакитний
- Матеріал: алюміній
- Матеріал руків'я: поліпропілен, каучук
- Загальна висота, (см): від 98 до 123
- Висота до руків'я, (см): від 76 до 101
- Діаметр трубки, (см): 1,9
- Вага, (кг): 0,56
- Максимальне навантаження, (кг): 140
- Країна реєстрації бренду: Франція
- Країна-виробник: Франція
Країна-виробник:

Франція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Herdegen |
| Країна виробник | Франція |
| Тип милиць | Підлокітний (канадки) |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Ні |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Гума |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 98 см |
| Максимальна висота | 123 см |
| Діаметр стійки милиці | 19 мм |
| Вага | 560 г |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Ні |
| Рухома манжета | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴

