
Милиця ліктьова регульована Fun (синій) арт.200013 - Herdegen
549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200013
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлокітна милиця Fun 200013
Особливості:
- Ергономічна ручка і підтримка передпліччя збільшують безпеку.
- Міцна і надійна милиця розрахована на вагу користувача до 130 кг.
- 11 рівнів регулювання дозволяють підібрати оптимальну висоту від підлоги до рукоятки.
- Наконечник з якісної гуми забезпечує стійкість.
- Ціна вказана за 1 шт.
Технічні характеристики:
- Модель: 200013
- Різновид: підлокітні
- Класифікація: універсальна
- Конструкція: регульована
- Колір руків'я: синій
- Матеріал: алюміній
- Матеріал руків'я: пластмаса
- Загальна висота, (см): від 98 до 123
- Висота до руків'я, (см): від 76 до 101
- Діаметр трубки, (см): 1,9
- Вага, (кг): 0,52
- Максимальне навантаження, (кг): 130
- Країна реєстрації бренду: Франція
- Країна-виробник: Франція
Країна-виробник:

Франція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Регулювання висоти | Так |
| Тип милиць | Підлокітний (канадки) |
| Виробник | Herdegen |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Регульована висота ручки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Рухома манжета | Ні |
| Розбірна конструкція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 520 г |
| Максимальна висота | 123 см |
| Мінімальна висота | 98 см |
| Діаметр стійки милиці | 19 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Рукоятка милиці | Пластик |
| Стійка милиці | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴

