-6%

Ходунки реабілітаційні з опорою під лікоть OSD-HK-1100V-B
6 490 ₴
6 100,60 ₴
- В наявності
- Код: HK-1100V-B
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реабілітаційні ходунки з опорою під лікоть OSD-HK-1100V-B
Ходунки OSD-HK-1100V-B — рекомендовані людям у період реабілітації після важких травм і операцій, при порушенні координації руху внаслідок захворювань нервової системи.
Використовуються для відновлення функцій опорно-рухового апарату.
Особливості:
- Міцна сталева рама гарантує надійність і довговічність.
- Накладка з піноматеріалу на передньому поручні зручна для опори руками.
- Рекомендовані для відновлення функцій опорно-рухового апарату після травм, захворювань нервової системи, а також людям похилого віку.
- Оснащені м'якою ліктьовою опорою для зручності користувача і полегшення його пересування
- Регулюються за висотою залежно від зросту користувача.
- У складеному вигляді максимально компактні, зручне зберігання і транспортування.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-1100V-В
- Різновид: для реабілітації
- Конструкція: складана
- Матеріал: сталь
- Ширина, (см): 60
- Висота, (см): від 100 до 127
- Розмір коліс, (дюйми): 3"
- Матеріал руків'я: пластмаса; піноматеріал
- Вага, (кг): 10
- Максимальне навантаження, (кг): 100
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник: В'єтнам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркаса ходунків | сталь |
| Дворівневі поручні | Ні |
| Виробник | ОSD |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Тип ходунків | Ходунки з колесами |
| Регулювання ширини | Ні |
| Країна виробник | Італія |
| Тип рами ходунків | Некрокуючі (стаціонарні) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр передніх коліс | 7.62 см |
| Максимальна висота | 127 см |
| Ширина нижньої частини | 60 см |
| Вага | 10 кг |
| Ширина верхньої частини | 60 см |
| Мінімальна висота | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 100,60 ₴



