-6%

Ходунки для дорослих реабілітаційні OSD-HK-1100V
6 990 ₴
6 570,60 ₴
- В наявності
- Код: HK-1100V
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ходунки реабілітаційні OSD-HK-1100V
Ходунки Сталеві з пахвовою опорою призначені для реабілітації в наступних випадках:
- травми, вкорочення і захворювання нижніх кінцівок;
- розлад рухів внаслідок хвороб нервової системи і церебральних порушень;
- реабілітація після операцій на головному і спинному мозку;
- похилий вік.
Конструктивні особливості:
- Чотири ніжки з колесами, ручки з рукоятками, пристрій регулювання висоти.
- Можна укомплектувати подушечкою для сидіння – йде у якості додаткової опції.
- Умови експлуатації:
- Використовувати в приміщеннях і на вулиці.
- Особливості:
- Для відновлення ходьби після травм і захворювань нервової системи.
- Складаються.
- На чотирьох ніжках встановлені колеса.
- Регулювання висоти під зріст пацієнта.
Характеристики:
- Модель: OSD-HK-1100V
- Вид: для реабілітації
- Конструкція: складна
- Матеріал: сталь
- Ширина, (см): 60
- Висота, (см): від 115 до 145
- Розмір колес, (дюйми): 3"
- Матеріал руків'я: пластик; піноматеріал
- Вага, (кг): 10
- Максимальне навантаження, (кг): 100
- Гарантійний срок, (міс): 12
- Країна регістрації бренда: Італія
- Країна виробник: В'єтнам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Регулювання ширини | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал каркаса ходунків | сталь |
| Дворівневі поручні | Ні |
| Виробник | ОSD |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Тип рами ходунків | Некрокуючі (стаціонарні) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Тип ходунків | Ходунки з колесами |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр передніх коліс | 7.62 см |
| Вага | 10 кг |
| Максимальна висота | 145 см |
| Ширина верхньої частини | 60 см |
| Мінімальна висота | 115 см |
| Ширина нижньої частини | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 570,60 ₴



