-6%

Стілець для ванни та душу круглий регульований по висоті OSD BL650202
1 499 ₴
1 409,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: BL650202
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Табурет для ванни та душу OSD-BL650202
Компактний легкий табурет для ванни або душової. Дозволяє приймати душ у сидячому положенні.
Особливості:
- Компактний табурет для ванни і душу.
- Габаритний розмір (діаметр) сидіння становить 32 см, висота стільця регулюється від 36 до 53 см.
- Ніжки стільця виготовлені з анодованого алюмінію, стійкого до корозії.
- 8 рівнів регулювання висоти залежно від потреб користувача.
- Гумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-BL650202
- Різновид виробу: табурет
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гіпоалергенна пластмаса
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 32 х 32 (діаметр)
- Висота виробу, (см): 36 – 53
- Максимальне навантаження, (кг): 130
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Стілець для ванни |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Наявність спинки | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 36 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 53 см |
| Ширина сидіння | 32 см |
| Глибина сидіння | 32 см |
| Вага | 1.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 409,06 ₴
