-5%

Сидіння для ванної зі спинкою KING-BSB-00 (Розміри 36х29)
3 499 ₴
3 324,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: KING-BSB-00
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сидіння зі спинкою для ванни KING-BSB-00.
Сидіння зі спинкою для ванни KING-BSB-00 зробить комфортним проведення санітарно-гігієнічних процедур для людей похилого віку та/або з травмами опорно-рухового апарату.
Особливості:
- Нековзке сидіння з гігієнічного пластику швидко нагрівається до температури тіла.
- Міцний алюмінієвий каркас з регулюванням за шириною від 67,5 до 75,5 см.
- Задня спинка забезпечує додатковий комфорт.
- Ширина сидіння становить 36 см, глибина – 29 см, а висота спинки – 39 см. Підходить для ванн з внутрішньою шириною від 47 до 55 см (більшість стандартних ванн).
- Гумові наконечники захищають борти ванни від пошкоджень і перешкоджають ковзанню.
Технічні характеристики:
- Модель: KING-BSB-00
- Різновид виробу: сидіння зі спинкою
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гігієнічниа пластмаса
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Внутрішня ширина ванни, (см): 47 – 55
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 36 х 29
- Висота спинки від сидіння, (см): 39
- Максимальне навантаження, (кг): 120
- Гарантійний термін, (міс.): 12
Країна-виробник:

Італія
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина сидіння | 36 см |
| Глибина сидіння | 29 см |
| Висота спинки | 39 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип санітарного пристосування | Сидіння для ванни |
| Виробник | King |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Наявність спинки | Так |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 324,05 ₴
