-6%

Дошка-сидіння для ванни OSD-BL650206
1 999 ₴
1 879,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: BL650206
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка-сидіння для ванни OSD-BL650206.
Особливості:
- Міцна і надійна дошка для ванни.
- Габаритні розміри сидіння становлять 70 х 31 см.
- Регулюється під ширину ванни за допомогою прогумованих затискачів.
- Виготовлена з гіпоалергенного пластику з ребристою поверхнею.
- Для зливу води передбачені дренажні отвори.
- Для опори передбачена ручка.
- Дошка підходить для більшості ванн.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-BL650206
- Різновид виробу: дошка-сидіння
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гіпоалергенна пластмаса
- Внутрішня ширина ванни, (см): 41 – 64
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 70 х 31
- Максимальне навантаження, (кг): 163
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Сидіння для ванни |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 163 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 см |
| Ширина сидіння | 65 см |
| Глибина сидіння | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 879,06 ₴




