Сидіння зі спинкою для ванни з U-подібним вирізом OSD-4514
Сидіння зі спинкою для ванни з U-подібним вирізом «OSD-4514» зробить комфортним проведення санітарно-гігієнічних процедур для людей похилого віку та/або з травмами опорно-рухового апарату.
Особливості:
- Нековзке сидіння з гігієнічної пластмаси швидко нагрівається до температури тіла.
- Міцний алюмінієвий каркас із регулюванням за шириною.
- Задня спинка забезпечує додатковий комфорт.
- Спеціальний U-подібний виріз у сидінні спрощує проведення гігієнічних процедур.
- Ширина сидіння складає 40,5 см, глибина – 41 см, а висота спинки – 33 см. Підходить для ванн із внутрішньою шириною від 47 до 55 см (більшість стандартних ванн).
- Гумові наконечники захищають борти ванни від пошкоджень та перешкоджають ковзанню.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-4514
- Різновид виробу: сидіння зі спинкою
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гігієнічний пластик
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Внутрішня ширина ванни, (см): 47 – 55
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 40,5 х 41
- Висота спинки від сидіння, (см): 33
- Максимальне навантаження, (кг): 163
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина сидіння | 40.5 см |
| Глибина сидіння | 41 см |
| Висота спинки | 33 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип санітарного пристосування | Сидіння для ванни |
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Наявність спинки | Так |
| Максимальне навантаження | 163 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴

