
Стілець-туалет із відкидними підлокітниками посилений OSD-BL740101
5 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: BL740101
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посилений стілець-туалет, OSD-BL740101
Широке сидіння призначене для комфортного використання людьми з надмірною вагою.
Особливості:
- Стілець-туалет з максимально можливим навантаженням.
- Надміцна і стійка конструкція зі сталі для людей з надмірною вагою.
- Порошкове покриття забезпечує стійкість до корозії.
- Широка платформа із пластику швидко нагрівається до температури тіла.
- Відкидні поруччя з пластиковими накладками спрощують пересаджування.
- Стілець-туалет регулюється за висотою залежно від потреб користувача.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-BL740101
- Матеріал рами: сталь
- Конструкція рами: суцільна
- Поруччя: відкидні
- Ширина сидіння, (см): 59
- Висота сидіння від підлоги, (см): від 52 до 60
- Максимальне навантаження, (кг): 225
- Вага виробу, (кг): 10
- Комплектація: санітарна ємність з протикраплинною системою та кришкою
- Гарантія, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип підлокітників | Відкидні |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Виробник | ОSD |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Наявність спинки | Так |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Антирозбризкувач | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина між поручнями | 59 см |
| Вага | 10 кг |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 60 см |
| Ширина | 64 см |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 52 см |
| Ширина сидіння | 59 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴






