Стілець-туалет — це пристосування, яке значно полегшує догляд за літніми людьми або пацієнтами у період реабілітації після операцій і травм.
Особливості:
- Призначений для догляду за пацієнтами з порушенням функцій опорно-рухового апарату, в період реабілітації, після травм і операцій, а також для людей літнього віку.
- Рама стільця виготовлена з легкого і міцного анодованого алюмінію, стійкого до корозії.
- Фіксовані поруччя з пластиковими накладками.
- Регулюється за висотою залежно від потреб користувача.
- Стілець-туалет можна використовувати також як стілець для ванної та душу.
- Гумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-BL730200
- Матеріал рами: алюміній
- Конструкція рами: суцільна
- Поруччя: фіксовані
- Ширина сидіння, (см): 45
- Висота сидіння від підлоги, (см): від 46 до 58
- Максимальне навантаження, (кг): 136
- Вага виробу, (кг): 3,5
- Комплектація: санітарна ємність з протикраплинною системою та кришкою
- Гарантія, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 46 см |
| Ширина між поручнями | 45 см |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 58 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Виробник | ОSD |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Регулювання висоти | Так |
| Антирозбризкувач | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Відкидна кришка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴








