
Стілець-туалет для інвалідів сталевий,регульований,складний OSD-2110С
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2110С
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець-туалет «OSD-2110С» призначений для догляду за пацієнтами з порушенням функцій опорно-рухового апарату, у період реабілітації, після травм та операцій, а також для літніх та ослаблених людей.
Особливості:
- Призначений для догляду за пацієнтами з порушенням функцій опорно-рухового апарату, в період реабілітації, після травм і операцій, а також для слабких людей і людей літнього віку.
- Рама стільця виготовлена зі сталі. Порошкове покриття забезпечує стійкість до корозії.
- Фіксовані поруччя з пластиковими накладками забезпечують надійну опору для рук.
- Стілець-туалет регулюється за висотою залежно від потреб користувача.
- Гумові наконечники на ніжках забезпечують стійкість навіть на слизькій підлозі.
- Легко складається для транспортування і зберігання.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-2110C
- Матеріал рами: сталь
- Конструкція рами: складана
- Поруччя: фіксовані
- Ширина сидіння, (см): 45
- Висота сидіння від підлоги, (см): від 42 до 54
- Максимальне навантаження, (кг): 136
- Вага виробу, (кг): 6,5
- Комплектація: санітарна ємність з протикраплинною системою та кришкою
- Гарантія, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Антирозбризкувач | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 42 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 54 см |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Вага | 6.5 кг |
| Ширина між поручнями | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴









