-6%

Крісло-каталка з санітарним обладнанням для інвалідів OSD MOD-JBS367A
6 999 ₴
6 579,06 ₴
- В наявності
- Код: MOD-JBS367A
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло-каталка зі знімним туалетним оснащенням від торгової марки, OSD.
Особливості:
- Використовується як крісло-каталка, а також як пересувний стілець-туалет, який можна використовувати над унітазом.
- Сталева рама синього кольору. Туалетне сидіння з гігієнічного пластику. М'яка знімна кришка-сидіння з вініловим покриттям.
- Знімна спинка.
- Відкидні поруччя дозволяють легше пересаджуватися.
- Знімні і регульовані за висотою підніжки.
- Знімна кришка.
- Чотири колеса, на задніх колесах встановлені гальмівні фіксатори.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-MOD-JBS367A
- Призначення: для дому та лікарні
- Колір рами: синій
- Колір сидіння та спинки: чорний
- Матеріал рами: сталь
- Матеріал сидіння та спинки: вінілове покриття
- Різновид поруччя: відкидні
- Різновид підніжок: знімні
- Різновид спинки: знімна
- Висота спинки, (см): 48
- Загальна ширина, (см): 56
- Ширина між поруччям, (см): 45
- Глибина сидіння, (см): 42
- Висота сидіння від підлоги, (см): 48
- Передні колеса, (дюйми): 5”
- Задні колеса, (дюйми): 5”
- Різновид коліс: литі
- Вага виробу, (кг): 13,9
- Максимальне навантаження, (кг): 120
- Комплектація: санітарна ємність з кришкою
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На колесах |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип підлокітників | Відкидні |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Відкидна кришка | Так |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 48 см |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Висота спинки | 48 см |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Вага | 13.9 кг |
| Ширина між поручнями | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 579,06 ₴






