-6%

Протипролежневий матрац з компресором та статикою 12,8 см OSD-QDC-505 (Антипролежневий матрац)
9 999 ₴
9 399,06 ₴
- В наявності
- Код: QDC-505
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секційний матрац з компресором OSD-QDC-505 застосовується як ефективний засіб профілактики та лікування пролежневих ран 1–3 ступенів у лежачих пацієнтів в домашніх або лікарняних умовах.
Особливості:
- Профілактика і лікування пролежнів 1-3 ступеня.
- Матрац рівномірно розподіляє вагу пацієнта, полегшує відчуття болю.
- Основа з неалергенного і нетоксичного полівінілхлориду і нейлону. Лазерна мікроперфорація забезпечує активну циркуляцію повітря, що сприяє підсушуванню шкіри і швидкому загоєнню ран. Піддається простій гігієнічній обробці.
- Компресор почергово наповнює секції матраца повітрям створюючи ефект масажу, нормалізує кровопостачання тканин.
- Компресор оснащений датчиком достатнього тиску (в разі розгерметизації системи вмикається індикатор на компресорі). Автоматичне інформування про готовність матраца до використання за допомогою кольорових індикаторів.
- Унікальна функція статичного тиску дає можливість легко перевертати пацієнта на ліжку, а також чергувати періоди змінного масажу і повного спокою.
- Матрац міцний і довговічний. За потреби секції матраца можна замінити.
- Безперервна робота від мережі. Захист від замикання.
- Непромокальний «дихаючий» чохол з нейлону в комплекті.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-QDC-505
- Різновид матраца: секційний
- Ефективність проти пролежнів: 1 – 3
- Матеріал: нейлон + ПВХ
- Розміри матраца, Д х Ш, (см): 200 х 90
- Кількість секцій, (шт.): 16
- Максимальна висота секцій, (см): 12,8
- Функція статичного тиску: так
- Максимальне навантаження, (кг): 150
- Тип тиску: змінний
- Робочий тиск, (мм рт. ст.): 55 – 120
- Час зміни циклу, (хв.): 10 – 12
- Електроживлення, (В/Гц): 220/50
- Комплектація: полотно + компресор + чохол + запасна секція + з'єднувальні трубки + інструкція
- Гарантія, (міс.): 24
Характеристики
| Характеристики компресора | |
|---|---|
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальний робочий тиск | 55 мм/рт.ст. |
| Цикл роботи | 10 хв |
| Максимальний робочий тиск | 120 мм/рт.ст. |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Основні атрибути | |
| Тип противопролежневой системы | Балонний (трубчастий) |
| Тип протипролежневих матраців | Динамічний |
| Виробник | ОSD |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Країна виробник | Італія |
| Складений (секційний) матрац | Так |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ), Нейлон |
| Кількість повітряних секцій | 16 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Висота протипролежневої системи | 12.8 см |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 399,06 ₴



