
Протипролежневий секційний матрац з компресором та системою A/B OSD QDC-501 (Антипролежневий матрац)
5 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: QDC-501
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Секційний матрац з компресором OSD-QDC-501 застосовується як ефективний засіб профілактики і лікування пролежневих ран 1–3 ступенів у лежачих пацієнтів у домашніх або лікарняних умовах.
Основні функції:
- оптимальний розподіл ваги користувача;
- нормалізація кровообігу в м'яких тканинах;
- ефективна терапевтична дія;
- комфорт для пацієнта і зручний догляд для асистента.
Робота компресора:
- періодичне наповнення балонів повітрям створює масаж м'яких тканин;
- компресор можна зручно повісити на поручні ліжка за допомогою гачків;
- тиха робота.
Матрац:
- зроблений з міцних і неалергенних матеріалів — нейлону і полівінілхлориду;
- висота секцій становить 11 см, діаметр балонів — 4,3«;
- отвори на поверхні матраца сприяють вільній циркуляції повітря і підсушуванню шкірних покривів;
- підходить пацієнтам з вагою до 145 кг;
- просте і швидке чищення;
- в комплекті одна запасна секція для заміни у разі пошкодження.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-QDC-501
- Різновид матраца: секційний
- Ефективність проти пролежнів: 1 – 3
- Матеріал: нейлон + ПВХ
- Розміри матраца, Д х Ш, (см): 200 х 90
- Кількість секцій, (шт.): 18
- Максимальна висота секцій, (см): 11
- Максимальне навантаження, (кг): 145
- Тип тиску: змінний
- Робочий тиск, (мм рт. ст.): 50 – 120
- Час зміни циклу, (хв.): 12
- Електроживлення, (В/Гц): 220/50
- Комплектація: полотно + компресор + чохол + запасна секція + з'єднувальні трубки + інструкція
- Гарантія, (міс.): 24
Характеристики
| Характеристики компресора | |
|---|---|
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальний робочий тиск | 50 мм/рт.ст. |
| Цикл роботи | 12 хв |
| Максимальний робочий тиск | 120 мм/рт.ст. |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність компресора | 7 Вт |
| Основні атрибути | |
| Тип противопролежневой системы | Балонний (трубчастий) |
| Тип протипролежневих матраців | Динамічний |
| Виробник | ОSD |
| Максимальне навантаження | 145 кг |
| Країна виробник | Італія |
| Складений (секційний) матрац | Так |
| Лазерна перфорація | Ні |
| Кількість повітряних секцій | 18 шт. |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ), Нейлон |
| Габаритні розміри | |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Висота протипролежневої системи | 11 см |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Висота повітряних секцій | 11 см |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴

