
Протипролежневий секційний матрац з функцією статики (11,5 см) OSD F-600
6 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-600
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секційний протипролежневий матрац з компресором призначений для людей, які тривалий час знаходяться у лежачому положенні. Рекомендований для профілактики і лікування пролежнів 1–3 ступенів.
Основні функції:
- максимальний комфорт і ефективний розподіл ваги користувача;
- ефект масажу м'яких тканин;
- нормалізує кровопостачання шкірного покриву за рахунок розподілу навантаження у місцях максимального тиску.
Матрац:
- Матрац виготовлений з міцного і зносостійкого матеріалу: нетоксичного полівінілхлориду і нейлону. Практичний у використанні і не викликає подразнень, піддається чищенню.
- Матрац рівномірно розподіляє вагу пацієнта, запобігаючи виникненню пролежнів і сприяючи загоєнню пролежнів у разі тривалого нерухомого положення тіла. Полегшує хворобливі відчуття.
- Функція «CPR» дозволяє в екстрених випадках (серцево-легенева реанімація) максимально швидко здути матрац.
- Завдяки закрилкам, що розташовані з країв (голова – ноги), протипролежневий матрац зручно заправляти на медичному матраці.
- Висота матраца становить 11,5 см.
- Максимальне навантаження не більше 140 кг.
- У разі потреби секції матраца можна легко замінити, що продовжує термін експлуатації виробу.
- Легко піддається чищенню і дезінфекції.
Компресор:
- Компресор поперемінно наповнює секції матраца повітрям, створюючи ефект масажу і, тим самим, нормалізує кровопостачання тканин. Цілодобово підтримує тиск у матраці.
- Унікальна функція статичного тиску дає можливість легко перевертати пацієнта на ліжку, а також чергувати періоди змінного масажу і повного спокою.
- Змінний тип роботи компресора (А/В) дозволяє накачувати секції матраца через одну, створюючи ефект масажу м'яких тканин, який сприяє підтримці оптимального рівня кровопостачання. Через кожні 6–7 хвилин секції матраца наповнюються повітрям.
- Тиск регулюється в залежності від ваги користувача.
- Тиха робота і антивібраційні ніжки на задній поверхні компресора не порушують спокій користувача. Споживана потужність становить 7 Вт.
- Компресор кріпиться на бильце медичного ліжка або встановлюється на рівну поверхню. Знаходиться у швидкому доступі для обслуговуючого персоналу.
Чохол:
У комплекті з секційним матрацом «OSD-F-600» поставляється знімний непромокальний чохол з нейлону. Чохол просто одягається, застібається і легко чиститься.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-F-600
- Різновид матраца: секційний
- Ефективність проти пролежнів: 1 – 3
- Матеріал: нейлон + ПВХ
- Розміри матраца, Д х Ш, (см): 200 х 90
- Кількість секцій, (шт.): 18
- Максимальна висота секцій, (см): 11, 5
- Функція статичного тиску: так, ф-ція «CPR»
- Максимальне навантаження, (кг): 140
- Тип тиску: змінний
- Робочий тиск, (мм рт. ст.): 50 – 120
- Час зміни циклу, (хв.): 12
- Електроживлення, (В/Гц): 220/50
- Розмір компресора, (см): 27,5 х 13,5 х 9
- Комплектація: полотно + компресор + чохол + запасна секція + з'єднувальні трубки + інструкція
- Гарантія, (міс.): 12
Комплектація:
- Матрац
- Компресор
- З’єднувальні трубки
- Чохол
- Запасна секція
- Набір для ремонту
- Інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип противопролежневой системы | Балонний (трубчастий) |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
| Складений (секційний) матрац | Так |
| Кількість повітряних секцій | 18 шт. |
| Лазерна перфорація | Ні |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ), Нейлон |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Висота протипролежневої системи | 11.5 см |
| Характеристики компресора | |
| Цикл роботи | 12 хв |
| Споживана потужність компресора | 7 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний робочий тиск | 50 мм/рт.ст. |
| Максимальний робочий тиск | 120 мм/рт.ст. |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Так |
| Функція екстреного спуску повітря | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴



