-6%

Протипролежневий секційний матрац з компресором (9,5 см) OSD QDC-500
4 999 ₴
4 699,06 ₴
- В наявності
- Код: QDC-500
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секційний матрац з компресором OSD-QDC-500 застосовується з метою профілактики і лікування пролежнів 1–3 ступенів, коли пацієнт тривалий час змушений перебувати у лежачому положенні.
Основні переваги:
- висота матраца 9,5 см дозволяє ефективніше розподілити тиск від ваги користувача;
- змінний тип роботи компресора (А/В) дозволяє накачувати комірки матраца через одну, створюючи ефект масажу м'яких тканин, що сприяє підтримці оптимального рівня кровопостачання;
- ефективне лікування пролежнів до 3-ї стадії;
- якісна профілактика пролежневих виразок.
Робота компресора:
- завдяки технології змінного тиску A/B, секції матраца через кожні 12 хвилин наповнюються повітрям;
- тиск по всіх секціях матраца налаштовується під вагу користувача індивідуально;
- компресор оснащений ніжками і гачками, які дозволяють поставити компресор на рівну поверхню або повісити на спинку ліжка;
- спеціальні накладки на компресорі створюють противібраційний ефект, завдяки чому користувач не відчуває дискомфорту від роботи компресора, підвішеного на ліжку.
Особливості матраца:
- зроблений з гіпоалергенного полівінілхлориду і нейлону;
- полотно матраца — з'єднані між собою секції висотою 9,5 см;
- кількість секцій – 20 штук, загальна довжина матраца — 200 см;
- матрац підходить для пацієнтів до 140 кг;
- у комплект також входить одна запасна секція, якою легко замінити пошкоджену у разі випадкового проколу; з таким «ремонтом» Ви можете впоратись самостійно і без інструментів;
- у разі потреби Ви можете додатково придбати фірмовий чохол до матрацу OSD-QDC-500.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-QDC-500
- Різновид матраца: секційний
- Ефективність проти пролежнів: 1 – 3
- Матеріал: нейлон + ПВХ
- Розміри матраца, Д х Ш, (см): 200 х 86
- Кількість секцій, (шт.): 20
- Максимальна висота секцій, (см): 9,5
- Функція статичного тиску: ні
- Максимальне навантаження, (кг): 140
- Тип тиску: змінний
- Робочий тиск, (мм рт. ст.): 40 – 100
- Час зміни циклу, (хв.): 12
- Електроживлення, (В/Гц): 220/50
- Комплектація: полотно + компресор + запасна секція + з'єднувальні трубки + інструкція
- Гарантія, (міс.): 24
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип противопролежневой системы | Балонний (трубчастий) |
| Тип протипролежневих матраців | Динамічний |
| Складений (секційний) матрац | Так |
| Кількість повітряних секцій | 20 шт. |
| Лазерна перфорація | Ні |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ), Нейлон |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Ширина противопролежневой системи | 86 см |
| Висота протипролежневої системи | 9.5 см |
| Висота повітряних секцій | 9.5 см |
| Характеристики компресора | |
| Цикл роботи | 12 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний робочий тиск | 100 мм/рт.ст. |
| Максимальний робочий тиск | 100 мм/рт.ст. |
| Рівень шуму | 40 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699,06 ₴


