Зроблене з гіпоалергенного полівінілхлориду, висота полотна становить 7 см. Матрац витримує навантаження до 135 кг.
Для досягнення оптимального терапевтичного ефекту у боротьбі проти пролежнів 1–2 стадії розвитку рекомендується використовувати пористий матрац разом з компресором.
Особливості:
- Комірчастий матрац без компресора для профілактики і лікування пролежнів 1-2 ступеня.
- Матрац рівномірно розподіляє вагу пацієнта, запобігаючи появі пролежнів.
- Основа матраца виготовлена з неалергенного і нетоксичного полівінілхлориду. Легко миється й очищується.
- Міцний і довговічний матрац.
- Максимальне навантаження на матрац становить 135 кг.
- Відповідає нормам ЄС.
- Гарантія: 6 місяців.
Технічні характеристики:
- Материал: ПВХ
- Размер матраса: 200×90×7 см
- Максимальная высота ячеек: 7 см
- Максимальная нагрузка: 135 кг
Характеристики
| Характеристики компресора | |
|---|---|
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальний робочий тиск | 40 мм/рт.ст. |
| Цикл роботи | 6 хв |
| Максимальний робочий тиск | 110 мм/рт.ст. |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Основні атрибути | |
| Тип противопролежневой системы | Комірчастий |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
| Виробник | ОSD |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Країна виробник | Італія |
| Складений (секційний) матрац | Ні |
| Лазерна перфорація | Ні |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Висота протипролежневої системи | 7 см |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴


