-6%

Протипролежневий комірчастий матрац з компресором OSD F-103 (Матрац для лікування пролежнів)
1 499 ₴
1 409,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-103
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комірковий протипролежневий матрац з компресором призначений для людей, які тривалий час перебувають у лежачому положенні. Рекомендований для людей з низьким ризиком виникнення пролежнів.
Особливості:
- Профілактика і лікування пролежнів 1-2 ступеня.
- Рекомендований для людей з низьким ризиком виникнення пролежнів.
- Міцна основа матраца виготовлена з гіпоалергенного полівінілхлориду завтовшки 0,3 мм. Легко чиститься і дезінфікується.
- Компресор почергово наповнює комірки матраца повітрям, створюючи ефект масажу.
- Рівень тиску регулюється в залежності від ваги користувача.
- Компресор розрахований на безперервну роботу.
- Низький рівень шуму: до 33-34 дБ.
- Для використання в домашніх і лікарняних умовах.
- В комплекті: матрац, компресор, з'єднувальні трубки, набір для ремонту.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-F-103
- Різновид матраца: комірчастий
- Матеріал: ПВХ
- Ефективність проти пролежнів: 1 – 2
- Розміри матраца, Д х Ш, (см): 200 х 90
- Максимальна висота комірців, (см): 7
- Кількість комірців / секцій, (шт.): 130
- Максимальне навантаження, (кг): 130
- Товщина ПВХ, (мм): 0,35
- Функція статичного тиску: ні
- Тип тиску: змінний
- Робочий тиск, (мм рт. ст.): 50 – 120
- Час зміни циклу, (хв.): 6
- Час повного циклу, (хв.): 12
- Електроживлення, (В/Гц): 220/50
- Комплектація: полотно + компресор + з'єднувальні трубки + набір для ремонту + інструкція
- Гарантія, (міс.): 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип противопролежневой системы | Комірчастий |
| Тип протипролежневих матраців | Динамічний |
| Складений (секційний) матрац | Ні |
| Кількість повітряних секцій | 130 шт. |
| Лазерна перфорація | Ні |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Висота протипролежневої системи | 7 см |
| Висота повітряних секцій | 7 см |
| Характеристики компресора | |
| Цикл роботи | 6 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний робочий тиск | 50 мм/рт.ст. |
| Максимальний робочий тиск | 120 мм/рт.ст. |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Додаткові характеристики | |
| Функція статичного тиску | Ні |
| Функція достатнього тиску | Ні |
| Функція екстреного спуску повітря | Ні |
| Дренажні отвори | Ні |
| Запам'ятовування форми | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 409,06 ₴







