-7%

Милиця підлокітна Ossenberg 220 DSK Au Klassiker Soft регульовані з м'якою ручкою фіолетові
649 ₴
603,57 ₴
- Готово до відправки
- Код: 220 DSK Au
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полегшені милиці з регулюванням по висоті. Милиці Ossenberg Klassiker Soft виготовлені з високоякісного алюмінію анодуванням, що пройшло обробку, що в рази збільшує термін придатності і міцність матеріалу. Рукоятка оснащена м'якою насадкою, що забезпечує додатковий комфорт при використанні. Система фіксації за допомогою кнопкового замка одним натисканням легко дозволяє відрегулювати потрібну висоту.. продовжує термін використання милиць. У рукоятки вбудовані світловідбивачі з обох боків для безпечного пересування у темний час доби.
Особливості:
- рукоятка та підлокітник виготовлені з високоякісного пластику;
- легкі алюмінієві анодовані труби;
- 9 рівнів регулювання висоти в нижній секції;
- наконечник 16 мм з високим вмістом каучуку та металевою вставкою, що значно продовжує термін експлуатації милиць;
- рукоятка виготовлена з високоякісного пластику;
- надійно закріплені всі елементи попереджають розхитування милиці в процесі експлуатації.
- Колір ручки - фіолетовий
Технічні характеристики:
| Виробник | Ossenberg (Німеччина) |
| Тип | Підлокітні |
| Матеріал підлокітника | Пластик |
| Тип ручки | М'яка |
| Матеріал | Анодований алюміній |
| Рівні регулювання висоти | 9 |
| Висота від ручки до підлоги | 76-96 див. |
| Висота від ручки до підлокітника | 23 см. |
| Ширина підлокітника | 9,5 см. |
| Максимальне навантаження | 140 кг. |
| Вага | 600 г. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ossenberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип милиць | Підлокітний (канадки) |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Ні |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Гума |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Максимальна висота | 96 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Мінімальна висота від рукоятки до опори | 23 см |
| Діаметр стійки милиці | 16 мм |
| Вага | 600 г |
| Додаткові характеристики | |
| Відбивач | Так |
| Рухома манжета | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603,57 ₴





