
Милиці пахвові алюмінієві (пара), H = 134-154 см, для росту людини від 180 см до 200 см Doctror Life
1 148 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10023
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полегшені пахвові алюмінієві милиці з телескопічним механізмом регулювання висоти.
Виконують функцію додаткової опори при ходьбі. Мають м'які подушечки на пахвових опорах і на ручках. Зручний кнопковий механізм регулювання і м'які гумові наконечники забезпечують комфортну експлуатацію милиць.

Особливості:
- виготовлені з легкого алюмінію;
- регульована висота рукоятки і надійний кнопковий механізм регулювання висоти милиці;
- м'які наконечники зі зносостійкої гуми;
- м'які подушечки на пахвову опору і ручки.
Ціна вказана за пару.
Технічні характеристики:
- висота: 134-154 см. (9 рівнів регулювання висоти милиці, 5 ступенів регулювання висоти ручки);
- вага милиці: 0,7 кг;
- сірий колір;
- максимальне навантаження: 114 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Регулювання висоти | Так |
| Тип милиць | Пахвовий |
| Виробник | Doctor Life |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
| Регульована висота ручки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 г |
| Мінімальне зростання | 180 см |
| Максимальна висота | 154 см |
| Максимальне зростання | 200 см |
| Мінімальна висота | 134 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Діаметр стійки милиці | 22 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Рукоятка милиці | Гума |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Пахвова поперечина | Гума |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148 ₴






