
Стілець туалетний складаний сталевий регульований по висоті арт.12627 Doctor Life
2 769 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12627
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець туалетний Doctor Life 12627 призначений для людей у віці, післяопераційних хворих і пацієнтів з порушеннями вестибулярного апарату, які не можуть пересуватися самостійно. Цей виріб незамінний в медичних установах, інтернатах для людей похилого віку, санаторіях. Його вага всього 4,9 кг, а ширина між підлокітниками становить 45 см, що робить модель придатною для використання вдома.
Практичний стілець темно-сірого кольору оснащений стульчаком, відром і кришкою. Туалет при необхідності складається для подальшого перевезення. Його легко мити і дезінфікувати після регулярного використання.

Особливості моделі:
- Легкий сталевий каркас має напилення проти корозії і витримує вагу до 114 кг.
- Наконечники з гуми запобігають ковзанню.
- Сидіння і кріплення виконані з довговічного легкого пластика.
- Передбачено 7 рівнів регулювання по висоті - від 41 до 56 см, що дозволяє налаштувати модель під індивідуальні особливості користувача.
Технічні характеристики:
| Ширина між підлокітниками | 45 см. |
| Висота сидіння | 41-56 см |
| Підлокітники | фіксовані |
| Вага виробу | 4,9 кг |
| Колір | темно-сірий |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 41 см |
| Ширина між поручнями | 45 см |
| Вага | 4.9 кг |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 56 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Виробник | Doctor Life |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Наявність спинки | Так |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
| Відкидна кришка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 769 ₴









