
Туалетне сидіння 10 см з поручнями 12205 / В, Doctor Life
2 489 ₴
- В наявності
- Код: 12205/В
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка на унітаз призначена для збільшення висоти унітазу та прийому гігієнічних процедур ослабленим пацієнтам (літнім людям, користувачам після травм тазостегнових суглобів, у період реабілітації після оперативних втручань). Насадка має спеціальну форму основи, що полегшує проведення гігієнічних процедур, виготовлена з міцного пластику. Для комфортного використання для людей з великим обхватом стегон площа насадки збільшена.
Для зручності у використанні та збільшенні безпеки насадка оснащена спеціальними знімними поручнями з м'яким покриттям. Поручні кріпляться кнопковим механізмом. Так само туалетне сидіння оснащене зручним механізмом кріплення.

Особливості:
- збільшення висоти унітазу;
- простота в установці - спеціальне кріплення, що надійно кріпить насадку до стаціонарного унітазу;
- зручні м'які поручні для підвищення безпеки та комфорту;
- довговічна пластикова основа має високу теплопровідну функцію;
- можливість використання насадки за будь-якої ширини унітазу;
- легкість у догляді за виробом.
Ефект:
- спрощення гігієнічних процедур для ослаблених пацієнтів після травм та операцій;
- зняття напруги з кульшового суглоба;
Призначення:
- для людей похилого віку;
- для фізично ослаблених людей;
- для людей, які перенесли травми та операції в області кульшового суглоба;
- для користувачів з порушеною координацією рухів;
- для огрядних, страждаючих надмірною вагою пацієнтів;
- для людей з проблемами опорно-рухового апарату.
Технічні характеристики:
- Ширина сидіння: 44 см
- Довжина сидіння: 41 см
- Висота сидіння: 10 см
- Висота підлокітників: 16 см
- Висота підлокітників з основою сидіння: 26 см
- Довжина підлокітника: 27 см
- Ширина між підлокітниками: 44 см
- Діапазон довжини унітазу - регулювання кріплення: 30-38 см
- Максимальне навантаження: 114 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Тип санітарного пристосування | Насадка на унітаз |
| Тип підлокітників | Знімні |
| Наявність спинки | Ні |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 10 см |
| Максимальна висота | 10 см |
| Довжина | 41 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 10 см |
| Вага | 2.3 кг |
| Ширина між поручнями | 44 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 489 ₴


