-20%

Насадка на унітаз (туалетне сидіння) 15 см (10766/В) Doctor Life
1 499 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10766/В
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка на унітаз призначена для збільшення висоти унітазу та прийому гігієнічних процедур ослабленим пацієнтам.
Насадка на унітаз призначена для збільшення висоти унітазу та прийому гігієнічних процедур ослабленим пацієнтам (літнім людям, користувачам після травм тазостегнових суглобів, в період реабілітації після оперативних втручань). Для зручності використання та санітарного очищення насадка має стійку конструкцію та виконана із пластику, а спеціальна форма основи полегшує проведення гігієнічних процедур. З метою безпеки користувача насадка оснащена бічними фіксаторами.
Особливості:
- збільшення висоти унітазану 15см.;
- простість в установці – фіксатори надійно кріплять насадку до стаціонарного унітазу;
- довговічна пластикова основа має високу теплопровідну функцію;
- можливість використання насадки за будь-якої ширини унітазу та надійна фіксація насадки за допомогою додаткових кріплень;
- легкість у догляді за виробом;
- бокові фіксатори;
Ефект:
- спрощення гігієнічних процедур для ослаблених пацієнтів після травм та операцій;
- зняття напруги з кульшового суглоба;
Призначення:
- для людей похилого віку;
- для фізично ослаблених людей;
- для людей, які перенесли травми та операції в області кульшового суглоба;
- для користувачів з порушеною координацією рухів;
- для огрядних, страждаючих надмірною вагою пацієнтів;
- для людей з проблемами опорно-рухового апарату.
Технічні характеристики:
- Ширина сидіння:35 см
- Висота сидіння: 15 см
- Діапазон ширини унітазу -регулювання кріплення: 35-39 см
- Вага виробу: 1,5 кг
- Максимальне навантаження: 114 кг
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Мінімальна висота | 15 см |
| Ширина сидіння | 35 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 15 см |
| Максимальна висота | 15 см |
| Висота насадки на унітаз | 15 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип санітарного пристосування | Насадка на унітаз |
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Ні |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴


