
Ходунки дворівневі регульовані по висоті OSD-BL-1101, складні
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: OSD-BL-1101
Ходунки дворівневі OSD-BL-1101
Ходунці «OSD-BL-1101» призначені для людей похилого віку, з інвалідністю, з фізичними порушеннями, після травм, операцій. Можна використовувати у приміщенні або на вулиці.
Матеріал:
- Стійка та надійна конструкція.
- Легка рама (2,5 кг) ходунців виготовлена з алюмінію та витримує навантаження до 136 кг.
- Накладки для рук виготовлені з довговічного прогумованого матеріалу.
- Гумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню та не залишають слідів на підлозі (у разі потреби наконечники можна замінити у нашому магазині).
8 рівнів регулювання: Висота ходунців «OSD-BL-1101» регулюється за допомогою кнопкового фіксатора на ніжках у межах від 77 см до 95 см, що дозволяє налаштувати виріб індивідуально під потреби користувача.
Дворівнева конструкція: Дворівневі ходунці «OSD-BL-1101» обладнані додатковою парою поручнів із накладками для рук. При використанні такого роду ходунців людині легше сідати або вставати.
Фіксований режим: Раму ходунців «OSD-BL-1101» треба переставляти за кожним кроком. Характеризуються високою стійкістю. Переважно застосовуються на рівних поверхнях на початку реабілітаційного періоду. Це варіант, як і для літніх людей, так і для пацієнтів у період реабілітації, а також для людей, що мають проблеми з однією ногою.
Cкладана конструкція: Ходунці легко складаються, що дозволяє зберігати виріб навіть за умов обмеженого простору.
Гарантія: На цей виріб діє гарантія 12 місяців. Будь ласка, зберігайте чек протягом усього періоду експлуатації.
Виробник: OSD
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип рами ходунків | Некрокуючі (стаціонарні) |
| Тип ходунків | Ходунки з гумовими наконечниками на чотирьох підставах |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Дворівневі поручні | Так |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Регулювання ширини | Ні |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 77 см |
| Максимальна висота | 95 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Ширина верхньої частини | 48 см |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 1 999 ₴
