
Тростина з обертовим наконечником OSD-BL530204 (складана)
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: OSD-BL530204
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тростина з обертовим наконечником OSD
Тростина з обертовим наконечником OSD-BL530204 призначена для опори при ходьбі, для підтримки рівноваги або як допоміжний засіб при пересуванні, особливо людьми з обмеженими можливостями або літніми. Алюмінієва тростина компактно складається, що зручно при зберіганні і транспортуванні.
Обертова основа наконечника дозволяє вільно нахиляти тростину і рухатися в будь-якому напрямку не втрачаючи опори. Забезпечує стійкість на нерівних поверхнях. Завдяки трьом опорам збільшується площа контакту з поверхнею, що сприяє кращому балансу та стійкості під час ходьби.
Особливості:
- Всередині розкладної трубки тростини — подвійний гумовий елемент, яка надійно фіксує тростину в зібраному вигляді.
- Т-подібна анатомічна ручка з пластику та покриттям з TPU зручно лежить в долоні та не зісковзує.
- Підходить для правої і лівої руки.
- 5 позицій регулювання за висотою.
- Триопорний наконечник з гумовими накладками запобігає ковзанню під час ходьби.
- Спеціальна конструкція наконечника обертається на 360°, що робить тростину більш стійкою, особливо на нерівній поверхні.
Характеристики:
- Конструкція: регульована
- Колір: сірий
- Матеріал: алюміній
- Матеріал руків'я: пластмаса + TPU
- Висота, (см): від 78 до 88
- Діаметр трубки, (см): 1,9
- Максимальне навантаження, (кг): 110
Країна реєстрації бренду: Італія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тростини | Складна тростина |
| Тип рукоятки тростини | Т-подібна (фріц) |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Складаний шафт | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 78 см |
| Максимальна висота | 88 см |
| Діаметр тростини | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴





