-8%

Тростина квадропод на 4х опорах NOVA C5660-D
1 632 ₴
1 501,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: C5660-D
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тростина на чотирьох опорах C5660-D, NOVA призначена для додаткової опори при ходьбі для людей похилого віку, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату та в період реабілітації після операцій, хвороби та травм. У порівнянні зі звичайною тростиною, 4-х опорна тростина забезпечує більшу стійкість і дозволяють людині краще тримати рівновагу при ходьбі, що особливо важливо в початковий період реабілітації. Спеціальне руків'я оптимізує розподіл ваги, підвищує стійкість і балансування. Всі зварювальні роботи виконані на автоматизованій лінії.
Особливості:
- Тростина допомагає та полегшує ходьбу людям похилого віку та людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату;
- Допомагає зберегти рівновагу та зменшує навантаження на нижні кінцівки;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороби, травм
Характеристики:
- Регульована висота - від 74 до 89 см з кроком 2,5 см;
- Розміри опори - 27х23 см;
- 10 рівнів регулювання висоти;
- Вага виробу – 0,9 кг;
- Змінні гумові нековзні насадки;
- Максимальне навантаження - 100 кг
- Матеріал: Тростина - легкий, міцний алюмінієвий сплав; Руків'я з м'якого зносостійкого полімеру
- Гарантія: 12 місяців
Виробник: NOVA (Тайвань)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип тростини | Тростина з опорою |
| Тип рукоятки тростини | Анатомічна |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 74 см |
| Максимальна висота | 89 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Вага | 900 г |
| Додаткові характеристики тростини з опорою | |
| Кількість опорних ніжок | Чотири |
| Форма опори | Пірамідальна |
| Розмір опори | Велика |
| Довжина опори | 27 см |
| Ширина опори | 23 см |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Протиожеледний накінечник | Ні |
| Пристрій проти ковзання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 501,44 ₴





