Топ продаж

Розбірний стілець для ванної та душу з U-подібним вирізом ACSS10 OSD ( Стілець для купання людей похилого віку)
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: ACSS10
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розбірний стілець для ванної та душу з U-подібним вирізом ACSS10
Стілець «ACSS10» з U-подібним вирізом призначений для зручного та безпечного прийняття ванни та душу літніми, людьми з інвалідністю, ослабленим організмом та/або травмами опорно-рухового апарату.
Особливості:
- Практичний стілець для ванни і душу з дренажними отворами.
- Спеціальний U-подібний виріз у сидінні спрощує проведення гігієнічних процедур.
- Габаритні розміри сидіння становлять 40 х 21 см, висота спинки — 40 см, висота стільця регулюється від 41 до 51 см.
- Рама стільця виготовлена з легкого і міцного анодованого алюмінію, стійкого до корозії.
- На спинці і сидінні передбачені ручки для зручності транспортування стільця і безпеки користувача.
- 8 рівнів регулювання висоти залежно від потреб користувача.
- Гумові наконечники запобігають ковзанню.
- Розбірна конструкція рами дозволяє компактно скласти стілець для зберігання та транспортування без застосування додаткових інструментів та спеціальних фізичних зусиль. Завдяки розбірній конструкції вдалося зменшити розмір упаковки та заощадити на вартості доставки.
Технічні характеристики:
- Модель: ACSS10
- Різновид виробу: стілець зі спинкою
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гіпоалергенна пластмаса
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 40 х 21
- Висота виробу, (см):висота сидіння: 41 – 51; загальна висота: 81 - 91.
- Висота спинки від сидіння, (см): 40
- Максимальне навантаження, (кг): 136
- Гарантійний термін, (міс.): 12
Якщо у Вас є питання щодо стільця для душу зі спинкою «ACSS10», зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Стілець для ванни |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Дренажні отвори | Так |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 81 см |
| Максимальна висота | 91 см |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 41 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 51 см |
| Ширина сидіння | 40 см |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴

