Топ продаж
-6%

Тонометр AND UB-543 на запястье | Автоматический тонометр на запястье | Аппарат для измерения давления
3 199 ₴
2 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: UB-543
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіравозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автоматичний тонометр на зап'ястя UB-543 від японського виробника AND - зручний, компактний і надійний прилад для вимірювання рівня артеріального тиску та частоти пульсу. За допомогою даного тонометра можна виявити аритмію і провісників небезпечних захворювань серцево-судинної системи.
Автоматичний наручний монітор UB-543 має переваги багатьох функцій, розроблених компанією A&D для професійного клінічного використання, включаючи можливість перевірки AFib (фібриляції передсердь) під час одного вимірювання.
Особливості:
- Компактний і легкий
- Просте і зрозуміле управління однією кнопкою
- Інтелектуальна система Intellitronics автоматично накачає тиск в манжеті до потрібного рівня, що важливо для отримання точних і швидких результатів вимірювання (30 секунд)
- Екстравеликий трьох рядковий екран з великими цифрами та символами
- Підсвічування екрана
- Зручна універсальна фізіологічна манжета розміром 13,5-21,5 см.
- Пам'ять на 60 останніх вимірів на два блоки пам'яті, розрахунок середнього значення, що зручно для постійного моніторингу стану здоров'я
- Індикатор аритмії
- Датчик правильного положення руки
- Годинник і календар
- Режим "Гість"
- Графічний індикатор рівня артеріального тиску відповідно до рекомендацій ВООЗ з кольоровою шкалою
- Точний, пройшов необхідні перевірки та клінічно апробований
- Живлення від батарейок типу AAA, тривалість роботи яких становить 400 вимірювань
- У комплекті жорсткий кейс
- Гарантія на основний блок в корпусі 10 років
Технічні характеристики:
- Найменування приладу: цифровий, автоматичний, для вимірювання артеріального тиску і частоти пульсу
- Модель: AND UB-543
- Система контролю вимірювання: Intellitronics
- Спосіб вимірювання: осцилометричний
- Екран: рідкокристалічний
- Діапазон вимірювання тиску: від 20 до 280 мм рт.ст.
- Діапазон вимірювання частоти пульсу: від 40 до 200 уд. / Хв.
- Гранична похибка вимірювання тиск: ± 3 мм рт.ст.
- Гранична похибка вимірювання частоти пульсу: менше 5% від показань
- Манжета в комплекті: манжетою на зап'ясті 13,5 - 21,5 см.
- Індикатор аритмії: Є
- Індикатор правильного положення руки: Є
- Вага електронного блоку (не включаючи елементи живлення): 82 гр.
- Розміри електронного блоку: -
- Пам'ять: Є, два блоки, по 30 результатів кожен
- Нагнітання повітря: автоматичне
- Випуск повітря: автоматичний
- Умови експлуатації: температура повітря від + 10˚C до + 40˚C при відносній вологості до 85>%
- Умови зберігання: температура повітря від - 10˚C до + 60˚C при відносній вологості до 95>%
- Живлення: 2 елементи AAA (мізинчикові батарейки)
- Адаптер в комплекті: Ні
- Гарантія електронного блоку: 10 років
- Гарантія манжети: 1 рік
Комплектація:
- Електронний блок з манжетою AND UB-543
- Фізіологічна манжета на зап'ясті 13,5 - 21,5 см.
- Інструкція з експлуатації
- Чохол для зберігання
- Комплект елементів живлення - 2 батарейки типу AAA
- Гарантійна карта
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AND |
| Страна производитель | Япония |
| Тип тонометра | Запястный |
| Размер манжеты | 13,5-21,5 (см) |
| Минимальный диапазон измерения | 20 мм/рт. ст. |
| Максимальный диапазон измерения | 280 мм/рт. ст. |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Дорожный футляр | Да |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электронных тонометров | |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 40 уд/мин |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 200 уд/мин |
| Тип питания | Батарейки |
| Сетевой адаптер | Нет |
| Тип элементов питания | AAA |
| Количество батареек | 2 шт |
| Индикатор аритмии (Технология PAD) | Да |
| Графический индикатор уровня АД (Шкала ВОЗ) | Да |
| Индикатор правильной фиксации манжеты | Да |
| Количество блоков памяти | 2 |
| Количество ячеек памяти | 30 |
| Функция автоотключения | Да |
| Часы | Да |
| Функция календаря | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 999 ₴



