
Відкидне сидіння для душового з настінним кріпленням і дренажними отворами KING-PWSS-00
2 999 ₴
2 849,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: PWSS-00
Відкидне сидіння для душового з настінним кріпленням і дренажними отворами KING-PWSS-00
Відкидне (складне) сидіння з настінним кріпленням для душу «KING-PWSS-00» призначене для всіх, кому потрібна опора під час гігієнічних процедур у душовій.

Переваги настінного відкидного сидіння для душу «KING-PWSS-00»
- Сидіння виготовлене з гігієнічного протиковзного пластику преміум'якості, який швидко нагрівається до температури тіла користувача.
- Сидіння з дренажним отвором для відведення води.
- Розмір сидіння становить 39 × 30,5 см, компактний і зручний у використанні.
- Витримує навантаження до 125 кг.
- Встановлюється на зручній для користувача висоті.
- Складана (відкидна) конструкція дає змогу використовувати сидіння навіть у невеликих душових кімнатах.
- Сидіння легко чистити та мити.
- Сидіння кріпиться до стіни за допомогою шурупів (у комплекті).
Підходить для літніх людей, людей з інвалідністю, а також для всіх, кому важко стояти під час миття в душі. Дає змогу користувачеві зменшити напруження в м'язах, що виникає через положення стоячи.
Призначено для використання у ванних кімнатах і душових як вдома, так і в медичних установах, пансіонатах, реабілітаційних центрах.
Настінне сидіння для душу «KING-PWSS-00» практичний у використанні, адже не займає багато місця, легко складається після гігієнічних процедур і зберігає простір у душовій.

Окремо можна придбати такі аксесуари:
Настінна спинка «King-PWB-00».
Настінні підлокітники «King-PWA-00».
Технічні характеристики:
- Модель: KING-PWSS-00
- Тип виробу: настінне сидіння
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гігієнічний пластик
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 39 х 30,5
- Висота виробу, (см): опціонально
- Максимальне навантаження (кг): 125
Країна-виробник: Італія 
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Сидіння для ванни |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Наявність спинки | Ні |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 125 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 39 см |
| Глибина сидіння | 30.5 см |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Відкидне сидіння для душового з настінним кріпленням і дренажними отворами KING-PWSS-00 |
- Ціна: 2 849,05 ₴

