Топ продаж
-5%

Стул-табурет регульований за висотою для ванної та душу KING-SS1-00
2 499 ₴
2 374,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: SS1-00
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стул-табурет регульований за висотою для ванної та душу KING-SS1-00
Стілець-табурет для ванни та душу KING-SS1-00 призначений для літніх людей, людей з інвалідністю, а також для всіх, кому важко стояти під час миття в душі.
Підходить для використання у ванних кімнатах як удома, так і медичних установах, пансіонатах, реабілітаційних центрах.

Особливості:
- Практичний стілець для ванної та душової з дренажним отвором.
- Габаритні розміри сидіння становлять 51 х 30 см.
- Нековзне сидіння з гігієнічного пластику преміум'якості, швидко нагрівається до температури тіла.
- Бічні отвори для безпеки користувача та транспортування.
- Рама стільця виготовлена з легкого та міцного алюмінію.
- Ніжки стільця регулюються по висоті залежно від потреб користувача від 39 до 54 см.
- Гумові наконечники запобігають ковзанню.
- Зручна система кріплень дає змогу швидко розібрати стілець і скласти.
- Можливість додаткової комплектації: спинка (KING-BR1-00), підлокітники (rget="_blank">KING-A-00).
Окремо можна придбати такі аксесуари:
- Спинка KING-BR1-00. Зручна спинка, яка забезпечує додатковий комфорт. Ширина становить 39 см, висота — 36 см. Виготовлена з пластику преміум'якості. Кріпиться до стільця без додаткових інструментів. На спинці передбачено ручку для зручності транспортування. Спинку легко чистити, а також можна мити у посудомийній машині.
- Підлокітники «KING-A-00». Знімні підлокітники для додаткової опори під час вставання та присідання, а також безпеки та комфорту користувача під час проведення гігієнічних процедур. Довжина поручнів становить 26 см, ширина 6 см, висота — 23 см. Підлокітники виготовлені з пластику преміум'якості, легко кріпляться до стільця без додаткових інструментів. Підлокітники легко чистити, а також можна мити у посудомийній машині.

Характеристики:
- Модель: KING-SS1-00
- Тип изделия: стул-табурет
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гігієнічний пластик
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 51 х 30
- Висота виробу, (см): 39 – 54
- Максимальне навантаження (кг): 120
- Виробництво: Італія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Стілець для ванни |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Знімні |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Дренажні отвори | Так |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 39 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 54 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 30 см |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Стул-табурет регульований за висотою для ванної та душу KING-SS1-00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 374,05 ₴









