Торгова марка Gamma була заснована в 1999 році в Англії провідними фахівцями в сфері виробництва медичної техніки.
Точність, безпека, надійність, зручність для користувача - головні вимоги до медичної техніки ТМ Gamma.
Вся продукція ТМ Gamma сертифікована відповідно до європейських стандартів якості, ретельно протестована і клінічно схвалена.
Медичне устаткування ТМ Gamma створена спеціально для використання в домашніх умовах, вони доступні за ціною, прості і зрозумілі в експлуатації. Багато українських родин довіряють продукції для здоров'я ТМ Gamma.
Висока якість, сучасний дизайн і доступна ціна роблять медичну техніку ТМ Gamma кращим вибором споживачів.
Особливості тонометра GAMMA 800K:
- Металевий манометр підвищеної точності
- Удосконалено механізм манометра
- Манжета підвищеної міцності (матеріал - нейлон), розмір 25.4-36 см
- Підвищена надійність голчастого клапана (забезпечує плавний спуск повітря)
- Нагнетатель і камера з високоякісного латексу з застосуванням безшовної технології
- Стетоскоп вбудований
Технічні характеристики:
| Діапазон вимірювань артеріального тиску | 0 - 300 мм.рт.ст |
| Точність вимірювань артеріального тиску | +/- 3 мм.рт.ст |
| Тип вимірювача | механічний |
| Стетоскоп | вбудований в манжет |
| Розмір манжети | 22 - 36 см (для худої і середньої руки) |
| Гарантія | 18 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamma |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип тонометра | Механічний |
| Розмір манжети | 22-36 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 300 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики механічних тонометрів | |
| Комплектація стетоскопом | Стетоскоп вбудований в манжету |
| Нагнітач (груша) | Не поєднаний з манометром |
| Клапан травлення | Металевий, Голчастий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





