-10%

Масажний ролик ТР-004 Торос-Груп Чорний
809 ₴
728,10 ₴
- В наявності
- Код: ТР-004
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажний ролик ТР-004 призначен для глибокого опрацювання м’язів спини, ніг та інших частин тіла.
За допомогою ролера і тиску ваги власного тіла ви будете масажувати і розслаблятивсі основні групи м'язів, відновлювати їх функціональність, пружність і еластичність. Масажний ролер глибоко опрацьовує м'язові тканини і тригерні точки.
Дія:
- Дозволяє розслабити м'язи після навантажень;
- Збільшує рухливість суглобів;
- Дозволяє усунути венозний та лімфатичний застій;
- Покращує обмінні процеси в тканинах і м'язових волокнах;
- Відновлює функціональність груп м'язів після травм.
Протипоказання:
- Остеопороз,
- Цукровий діабет,
- Підвищений тиск,
- Варикозне розширення вен,
- Тромбофлебіт.
При наявності вище перерахованих захворювань перед тренуванням рекомендується проконсультуватися у лікаря і скласти з тренером відповідну програму занять.
Розмір:
- Діаметр: 14 см
- Довжина: 33 см
- Вага: 0,33 кг
Склад:
- Етилен-вінілацетат; не містить шкідливих речовин.
Виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Торос-Груп |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональність масажера | Розминаючий масаж |
| Область застосування масажера | Ноги, Все тіло, Плечі, Стегна, Шия, Спина, Сідниці, Руки |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 33 см |
| Вага | 0.33 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728,10 ₴
