
Стілець для ванни та душу з регулюванням висоти, складний ТИП 1011 - Toros Group
1 800 ₴
1 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: Тип 1011
Стілець для ванни та душу Тип 1011 призначений для проведення гігієнічних процедур - зручного та безпечного розташування хворого під час прийняття душу або ванни.
Використовується для літніх людей, яким важко довгий час знаходитися в положенні стоячи, для людей з ослабленим здоров'ям, які знаходяться на реабілітації після важких травм або операцій та людей з обмеженими фізичними можливостями.
Стілець складається з каркасу, стійки якого виготовлені з високоміцної труби з алюмінієвого сплаву, гумових наконечників та кріпильних елементів та дошки для сидіння з водонепроникного і простого у догляді нековзного пластику.
Підтримується чотирма ніжками, може легко регулюватися по висоті, має 6 рівнів регулювання висоти сидіння, що підходять для людей різного зросту.
Для регулювання висоти необхідно зняти фіксатор, для чого натиснути на виступаючу частину сердечника фіксатора до повного його вдавлювання в трубу ніжки.
Змістити труби стійки відносно одна одної на потрібну довжину і, при суміщенні отворів, зафіксувати положення фіксатором.
Технічні характеристики:
- Загальна довжина (см) - 50
- Загальна висота (см) - 40-53
- Загальна ширина (см) - 34
- Максимальне навантаження (кг) - 100
- Матеріал рами - Алюмінієвий сплав
- Вага виробу (кг) - 1,7
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Торос-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип санітарного пристосування | Стілець для ванни |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Наявність спинки | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Антирозбризкувач | Ні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Дренажні отвори | Так |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 40 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 53 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 34 см |
| Вага | 1.7 кг |
- Ціна: 1 620 ₴
