
Тростина складна регульована з T-подібною ручкою та ремінцем Nova B3020AA (001)
718 ₴
- Немає в наявності
- Код: B3020AA(001)
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тростина складна Nova B3020AA призначена для додаткової опори при ходьбі для літніх людей, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату та в період реабілітації після операцій, хвороб та травм . Особливістю даної моделі є те, що вона складається, що забезпечує зручне транспортування та зберігання. При цьому тростина не програє за функціональністю і має регулювання по висоті.
Функції:
- Тростина допомагає та полегшують ходьбу літнім людям та людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату;
- Допомагає зберегти рівновагу та зменшує навантаження на нижні кінцівки;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Матеріал - легкий, міцний алюмінієвий сплав;
- Діаметр трубки - 22,2 мм;
- Анатомічна нековзна ручка;
- Регульована висота - від 84 до 94 см з кроком 2,5 см;
- 5 рівнів регулювання висоти;
- Максимальне навантаження - 120 кг;
- Вага виробу - 0,4 кг;
- Ширина рукоятки -12,8 см;
- Змінні гумові нековзні насадки;
- Колір - бронзовий (001).
Гарантія: 12 місяців
Виробник: Тайвань
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип тростини | Складна тростина |
| Тип рукоятки тростини | Т-подібна (фріц) |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | дерево |
| Складаний шафт | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 84 см |
| Максимальна висота | 94 см |
| Діаметр тростини | 19 мм |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Вага | 400 г |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Протиожеледний накінечник | Так |
| Пристрій проти ковзання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴

