
Ходунки для дорослих регульовані, алюмінієві, складні OSD - Q101
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Q101
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ходунці «OSD-Q101» призначені для людей похилого віку, з інвалідністю, з фізичними порушеннями, після травм, операцій. Можна використовувати у приміщенні або на вулиці.
Особливості:
- Легкі та міцні універсальні ходунці з алюмінію.
- Накладки для рук виготовлені з довговічного прогумованого матеріалу.
- Конструкція дозволяє використовувати ходунці у двох режимах: «крокуючий» та «фіксований». Для зміни режиму необхідно перемістити фіксатори на рамі ходунців.
- 8 рівнів регулювання за висотою, залежно від фізіологічних особливостей користувача.
- Гумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню.
- Ходунці легко складаються для компактного зберігання та зручності транспортування.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-Q101
- Різновид: універсальні
- Конструкція: складана
- Матеріал: алюміній
- Ширина, (см): 54
- Висота, (см): від 73 до 91
- Матеріал руків'я: гума
- Вага, (кг): 2,5
- Максимальне навантаження, (кг): 136
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип рами ходунків | Універсальні |
| Тип ходунків | Ходунки з гумовими наконечниками на чотирьох підставах |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Дворівневі поручні | Ні |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | гума |
| Регулювання ширини | Ні |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 73 см |
| Максимальна висота | 91 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Ширина верхньої частини | 52 см |
| Ширина нижньої частини | 54 см |
| Глибина ходунків | 39 см |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴








